Apie

atvirasis kodas
pažanga
aukšti standartai
orientacija į naujoves

„EVOLCO“ – jau 25 metus specializuojasi automatizavimo sprendimų bei inovacijų integravimo procesuose. Sutelkiame dėmesį į konkretiems poreikiams pritaikytos programinės įrangos sprendimus, kurie mūsų partneriams suteikia konkurencinių pranašumų. Kuriame internetines, intuityviąsias programas naudodami tas pačias pažangiausias technologijas, kurias naudoja ir tokios didžiosios korporacijos kaip „Facebook“ ir „Google“.

Misija

Nuolat taikyti naujausias programines technologijas, kurios kurtų vertę ir lengvintų žmonių gyvenimus.

Vizija

Būti labai efektyvi, ekonomiška ir sparčiai besikeičianti organizacija ir puiki darbo vieta, kur žmonės gauna įkvėpimo būti geriausi, kokie tik gali būti.

Bendrovės kultūra

Manome, kad vidinė bendrovės kultūra yra svarbiausias augimo ir sėkmės veiksnys. Siekdami kasdienių tikslų, vadovaujamės savo vertybėmis.

Vertybės

Kiekvienas daro tai, ką moka geriausiai. Kiekvienas dalijasi savo žiniomis su kolegomis, partneriais ir pasauliu. Kiekvienas yra pasirengęs įdėti papildomų pastangų. Kiekvienas yra mandagus ir gerbia kolegas bei jų laiką. Kiekvienas yra laisvas priimti sprendimus ir prisiimti už juos atsakomybę.

Mūsų naudojamos technologijos

Pažangiausios šiuolaikinės atvirojo kodo technologijos

Tikime, kad atvirojo kodo technologijos turi milžinišką poveikį programinės įrangos evoliucijai ir verslumui. Atvirojo kodo priemonių ir technologijų naudojimas mums ir mūsų klientams suteikia daugybę privalumų:

Mažesnes kūrimo išlaidas, nes nereikia brangių licencijų ir egzistuoja plati programinio kodo bazė.Didelė entuziastų bendruomenė užtikrina didesnį saugumą ir kokybę.Laisvė nebūti prisirišusiam prie vieno konkretaus tiekėjo leidžia daryti atnaujinimus ir diegti papildymus, kai tik tam yra poreikis.


Mūsų naudojami "cloud" tiekėjai


Kokybės užtikrinimas

Darbo kokybė paremta pramonės STANDARTAIS, projektų AGILE valdymu ir KAIZEN filosofijaStandartai

Pramonės standartų, geriausiosios praktikos ir išmanymo taikymas yra būtinas bet kuriam verslui, kuris nori tapti lyderiu. Užuot bandę iš naujo išrasti dviratį, visą minėtą praktiką pritaikome savo verslo procesuose ir projektinio darbo srautuose. Taip pat pasikliaujame savo pačių ir trečiųjų šalių sukurtomis produktyvumo priemonėmis, kurios padeda pagreitinti programinės įrangos pristatymo procesą. Pavyzdžiui, BPMN UML schemas, naudojamas interneto programų elgsenai ir verslo logikai modeliuoti, gali lengvai suprasti ne tik specialistai, bet ir techninių žinių neturintys klientai.

Agile

„Agile“ projektų valdymo metodologija ir priemonės padeda klientams įsitraukti į projektą ir dalyvauti visoje jo eigoje. Klientai gali bet kada patikrinti projekto eigą realiuoju laiku. Produktų funkcijos pristatomos visiškai išbandytomis ir veikiančiomis dalimis joms priskirto prioriteto tvarka. Tai kliento naudotojams leidžia naudoti dalį funkcijų jau ankstyvaisiais projekto etapais.

Rinkdami naudotojų atsiliepimus, šias funkcijas galime atitinkamai keisti arba pritaikyti. „Agile“ metodologija suteikia daug naudos ir mūsų kūrėjų komandoms. Visa tai lemia geresnę bendrą produkto kokybę ir padidina komandos produktyvumą.

Kaizen

„Lean“ naudojama „Kaizen“ koncepcija taip pat turi didelę įtaką „Agile“ taikymo pobūdžiui, o tai lemia nuolatinį tobulėjimą. Bendrovėje „EVOLCO“ skatiname savo darbuotojus pranešti apie žinomas problemas iš karto, kai tik jų kyla, nes vėlesniais projekto etapais dėl jų gali įvykti vėlavimų.

Jei darbuotojas negali išspręsti problemos savo jėgomis, jo kolegos atsitraukia nuo savo užduočių ir dirba išvien, kol problema bus išspręsta. Šis metodas dažniausiai naudojamas gamyboje, bet buvo sėkmingai pritaikytas ir mūsų verslo procesuose.

Susidomėjote? Pasikalbėkime

susisiekite dabar